Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0470
OBOWIĄZKI:
proste czynności manulane, praca fizyczna, praca przy produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Dobrydział
Dodane: wczoraj
Praca przy linii produkcyjnej polegającej na rozbiorze i pakowaniu mięsa Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętnośc rozbierania i pakowania mięsa Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Szadek
Dodane: wczoraj
obsługa linii do produkcji pelletu i granulacji surowców tj. słoma, siano Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego- mile widziana...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-07-23
proste prace przy przetwórstwie drobiu, rozbiór tuszek drobiowych, kalibrowanie, układanie towarów oraz przygotowanie do wydania z magazynu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kozia Góra (pow. kutnowski, gm. Strzelce), Kozia Góra
Dodane: 2024-07-22
Prace związane z pracą przy produkcji i obróbce mięsa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ