Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kłudzice
Numer: StPr/24/0887
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potrzbnych elementów produkcyjnych w zależności od specyfiki szytego wyrobu obsługa automatu do szycianauka obsługi programu ERP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kłudzice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-28
- fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty- identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących- dopasowanie składników...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2024-05-27
Wykonywanie zleconych prac produkcyjnych prostych, ozdabianie wyrobów sztucznych, pakowanie i segregacja wyrobów z tworzywa sztucznego - praca na terenie kraju Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-27
- łączenie wiązek kabli według schematu- zawieszanie kabli na wieszakach - pakowanie wiązek kabli, prace porządkowe- system czasu pracy w zależności od zapotrzebowania (trzyzmianowy)- godziny pracy: 06:00 - 22:00-...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Nowy Kawęczyn
Dodane: 2024-05-27
PRACA PRZY PRODUKCJI OPAKOWAŃ KARTONOWYCH I STOJAKÓW LADOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ