Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0326
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych prac fizycznych , wykonywanie prostych czynności produkcyjnych , pracownik może wykonywać zadania i czynności pomocnicze w stosunku do innych pracowników ( pomoc w utrzymaniu czystości maszyn produkcyjnych , dostarczanie opakowań na linie produkcyjną , odnoszenie zapakowanego produktu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

gotowość do wykonywania ciężkich prac fizycznych związanych z układaniem i przenoszeniem opakowań zbiorczychchęć do pracy w systemie zmianowymgotowość do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim