Praca: Pracownik produkcji

Harmonogram: praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Co oferujemy?
  • Solidne wynagrodzenie podstawowe
  • Bonusy i premie
  • Dodatek do zmiany nocnej – +20% od wynagrodzenia zasadniczego
  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Transport surowców na terenie magazynu
  • Umieszczanie surowców w maszynie mieszającej
  • Obsługa maszyn pakujących
  • Pakowanie leków i kontrola gramatury
  • Dbanie o dokumentację i weryfikacja gramatury
Dodatkowe informacje:
  • Zapewnimy Ci szkolenia zapewniające solidne przygotowanie do obowiązków
  • Pracownicy dostają stroje robocze dostosowane do warunków panujących na terenie zakładu
  • Firma specjalizuje się w biofaktorach – witaminach, minerałach i pierwiastkach śladowych

Aplikuj już teraz i zacznij zarabiać nawet od zaraz! Nasz rekruter wkrótce zadzwoni do Ciebie, aby przekazać więcej informacji o pracy i zatrudnieniu.

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik przetwórstwa żywności

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-02-19
prace przy produkcji żywności Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w pozycji stojącej
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcyjny

Stone Master S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-02-17
Opis stanowiska: formowanie elementów budowlano-dekoracyjnych z betonu i gipsu, pakowanie wyrobów gotowych, praca fizyczna w systemie akordowym, 2-zmianowym, pon. – pt., praca zespołowa. WYMAGANIA: umiejętność...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji – Nastawiacz maszyn

ManpowerGroup

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2024-02-16
Zadania: Obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania żarówek i komponentów do żarówek Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i drobne naprawy w zakresie mechaniki Realizacja...
POZNAJ OFERTĘ

Garmażer

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa
Dodane: 2024-02-15
Obsługa maszyny do pierogów, lepienie pierogów, przygotowanie farszu, pakowanie pierogów do pojemników, gotowanie, schładzanie, ważenie pierogów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...