Praca: Pracownik produkcji set


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik produkcji set
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0266
OBOWIĄZKI:
KOMPLETACJA ZESTAWÓW SET ORAZ STELAŻY ZGODNIE Z PODANĄ SPECYFIKACJĄ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

Nauczyciel przyrody

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- prowadzenie zajęć z przyrody w ramach realizacji projektu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, przyroda Wymagania inne: staż pracy nauczyciela...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z przepisami o ochronie danych osobowych,- obsługa urzadzeń biurowych i systemów...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Lokalizacja: łódzkie/ Żychlin
Dodane: 2021-04-10
Naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2021-04-10
przygotowywanie ofert i kalkulacja kosztów,prawadzenie ewidencji i rejestrów,realizacja bieżących zadań biurowych; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Język: angielski, w mowie - B1 -...
POZNAJ OFERTĘ