Praca: Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Gorzkowice
Nr ref.: PP/GORZ/0920
Obowiązki:
  • rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia pracy oraz materiały,
  • wykonywanie i montowanie zbrojeń zgodnie z dokumentacją i poleceniami przełożonego,
  • czynności związane z betonowaniem elementów uprzednio zaformowanych oraz ich pielęgnacja zgodnie ze stosowaną technologią,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej, np. jako zbrojarz lub cieśla,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji w branży budowlanej,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku (sporadycznie w soboty) w systemie dwóch zmian,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie: stawka godzinowa + miesięczna premia w wysokości 5% za brak wypadków przy pracy oraz dodatki,
  • po okresie próbnym premia uznaniowa w wysokości 10 – 15 % od wynagrodzenia zasadniczego,
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowo w okresie epidemii Covid-19, zakład zapewnia pracownikom posiłki regeneracyjne.