Praca: Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Łódź - Teofilów
Nr ref.: PP/LOD/1020
Obowiązki:
  • proste prace produkcyjne,
  • obsługa maszyn,
  • kontrola jakości,
  • montaż, dokonywanie pomiarów,
  • obróbki ręczne.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji - warunek konieczny,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się suwmiarką,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + wzrost wynagrodzenia za staż,
  • wysoki dodatek nocny,
  • 13 pensje,
  • pakiet benefitów,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.