Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii lub Belgii. Minimum formalności, bez dodatkowych procedur. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze! Zadzwoń lub zarejestruj się już teraz.

KRAZ: 23700

Dla naszego klienta z branży drzewnej poszukujemy Pracowników Produkcji

Miejsce pracy: Holandia, Hardenberg

Co zyskujesz:
  • Wynagrodzenie 11,58 euro brutto na godzinę
  • Dodatek dla kierowców w wysokości 5 euro dziennie;
  • Zakwaterowanie;
  • Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;
  • Możliwość długiej współpracy dzięki współpracy ze stabilnymi klientami;
  • Kompleksową i pełną organizację transportu za granicę, a także później na miejscu do zakładu pracy.
Obowiązki:
  • Podawanie desek z palet do maszyny i układanie obrobionych maszynowo desek z powrotem na palety;
  • Dbałość o jakość wykonywanych zadań i przestrzeganie zasad obowiązujących w miejscu pracy.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Entuzjazm i chęci do pracy.