Praca: Pracownik prac dorywczych


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik prac dorywczych
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0402
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PROSTYCH PRAC DORYWCZYCH, POMOC PRZY PRODUKCJI WYROBÓW ALUMINIOWYCH , PAKOWANIE WYROBÓW ALUMINIOWYCH, POMOC PRZY ZAŁADUNKU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Wybór


Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik do segregacji grzybów

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Zawada (pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki), Zawada
Dodane: wczoraj
wykonywanie prac przy segregacji grzybów tj. segregacja grzyba na poszczególne wielkości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: współpraca w grupie Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-06-10
- wykonywanie różnego typu prostych prac fizycznych zleconych przez kierownika zespołu- praca w zespole kierowanym przez osobę posługującą się językiem Malayalam- umowa zlecenie na okres 3 miesięcy Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-06-03
- wykonywanie różnego typu prostych prac fizycznych zleconych przez kierownika zespołu- praca w zespole kierowanym przez osobę posługującą się językiem Malayalam- umowa zlecenie na okres 3 miesięcy Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ