Praca: Pracownik porządkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7537
OBOWIĄZKI:
- mycie i dezynfekcja przedmiotów i powierzchni;- mycie podłóg i powierzchni;- wynoszenie śmieci i dbanie o sprzęt[Godziny pracy] : 06:00 - 6:00[Inna umowa] : 01.02.2022
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : Możliwość wykonania pracy w innych zakładach pracy w całej Polsce

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi