Praca: Pracownik porządkowy


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/20/1409
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie posadzki, sanitariów, mycie przeszkleń, mycie posadzki maszyna szorujaco-czyszczącą, sprzątanie terenu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Obsługa maszyn szorująco-czyszczących,gotowość do pracy w sobotę.

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: dzisiaj
-sprzątanie pokoi oraz innych pomieszczeń pomieszczeń tj. korytarze, -wymiana ręczników oraz pościeli; praca w godzinach 6:00-14:00 10 godzin w tygodniu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

PROTEKT

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, sanitarnych oraz stołówce doświadczenie w sprzątaniu – mile widziane gotowość do podjęcia zatrudnienia w godzinach 10.30-18.30
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości parkingów

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
ZADANIA: Utrzymanie czystości powierzchni parkingowej Sprzątanie, zamiatanie, mycie maszynowe WYMAGANIA: Dokładność Sumienność
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Andrespol
Dodane: wczoraj
Sprzątanie:domy prywatne i biura, mycie okien, podłóg, wycierane kuzu, sprzątanie łazienek, toalet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: dyspozycyjność; wysoka kultura osobista;...
POZNAJ OFERTĘ