Praca: Pracownik Porządkowy

Pracownik Porządkowy
Miejsce pracy: Łódź, Wola Rakowa
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy : Łódź Wola Rakowa

Praca od poniedziałku do piątku system zmianowy 6-14/14-21
Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca
  • TERMINOWE WYPŁATY raz w miesiącu
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na etat
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Bezpłatne szkolenie
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy : Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe.
Zadania:
  • Utrzymanie czystości,
  • Serwisy pomieszczeń socjalnych. toalet.

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Wiewiórczyn
Dodane: 2024-02-22
wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
praca związana ze sprzątaniem biura, hoteli, domów i kwater Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-02-21
Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz socjalnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

sprzątanie biur, szatni, toalet, stołówek na terenie zakładu Aquila w Radomsku Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: