Praca: Pracownik pomocniczy


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik pomocniczy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0652
OBOWIĄZKI:

SKŁADOWANIE WYROBU GOTOWEGO, PÓŁPRODUKTÓW I OPAKOWAŃ; PRZYJMOWANIE DOSTAW; KOMPLETACJA ZAŁADUNEK; MAGAZYNOWANIE I GOSPORADOWANIE MATERIAŁAMI

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik pomocniczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2022-06-23
prace związane z ubojem drobiu, pakowanie, dzielenie i segregowanie elementów drobiowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowego na stanowisku pracownik...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik pomocniczy przy pracach prostych

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Dobroń
Dodane: 2022-06-17
prace pomocnicze, przygotowanie procesu pakowania, zbiór, segregacja, czyszczenie grzybów. Umowa zlecenie na okres 36 miesięcy. Praca w systemie jednozmianowym. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik pomocniczy stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-06-14
Prace pomocnicze w stolarstwie, układanie parkietu, tarasów drewnianych, montaż schodów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik pomocniczy magazyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-06-08
- pomocnicze prace magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ