Pracownik pomocniczy przy pracach prostych

Praca: Pracownik pomocniczy przy pracach prostych

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Miejsce pracy: Dobroń
Numer: StPr/22/0742
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze, przygotowanie procesu pakowania, zbiór, segregacja, czyszczenie grzybów. Umowa zlecenie na okres 36 miesięcy. Praca w systemie jednozmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Język obcy wymagany jest w celu zapewnienia odpowiedniej współpracy i kontaktu z już obecnie zatrudnionymi pracownikami pochodzenia ukraińskiego

Miejsce pracy:

Dobroń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach