Praca: Pracownik ogólnobudowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0738
OBOWIĄZKI:

malowanie, szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie, ogólne prace budowlane

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Umiejętność malowania i gipsowania
Uprawnienia: prace wykończeniowe w budownictwie

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
prace ogólnobudowlane
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-07-01
Docieplenia budynków, montaż stolarki okiennej Wymagania inne: Pracodawca wymaga 3 - miesiące doświadczenia.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Ogólnobudowlany

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2022-07-01
praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa Wielka
Dodane: 2022-06-30
Roboty budowlane Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ