Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Jasionka
Numer: StPr/22/0562
OBOWIĄZKI:
Malowanie elewacji, ocieplanie ścian, montaż systemowy, obsługa elektronarzędzi, wykonywanie prac murarskich, możliwa praca na wysokości, ciężka praca fizyczna, praca w delegacjach,miejsce wykonywania pracy: 95-100 Jasionka 29 + teren RP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność malowania elewacji, ocieplania ścian, umiejętność obsługi elektronarzędzi, wykonywania prac murarskich

Miejsce pracy:

Jasionka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu