Praca: Pracownik ochrony


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/20/1085
OBOWIĄZKI:
Pilnowanie obiektów handlowych (sklep SDH) i produkcyjnych (PAFANA) Praca tylko dla osób z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. System pracy (ruch ciągły) 12 godzinny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

Pracownik baru

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: wczoraj
Obsługa kawiarki, nauka przygotowywania drinków, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Pukinin
Dodane: wczoraj
prace gospodarcze Wymagania inne: Wymagana sumienność, zaangażowanie i dyspozycyjność.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: wczoraj
Praca na produkcji, obsługa maszyn wchodzacych w skład linii produkcyjnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: uprawnienia: wózki jezdniowe podnośnikowe - UDT WJO II
POZNAJ OFERTĘ

Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
Opieka nad osobami starszymi, chorymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ