Pracownik obsługi sprzedaży/kierowca

Praca: Pracownik obsługi sprzedaży/kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Antoniew
Numer: StPr/20/1142
OBOWIĄZKI:

sprzedaż suplenentów i preparatów profilaktyki zdrowia, obsługa recepcji, odbieranie telefonów, obsługa klientów, prace biurowe, obsługa windows, zaopatrzenie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Antoniew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu