Praca: Pracownik obsługi biura

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik obsługi biura
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/21/0442
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie ze stanowiskiem pracy i obiegiem dokumentacji w biurze,- przygotowanie ofert kredytowych i ubezpieczeniowych,- przygotowanie dokumentacji do podpisu,- obsługa i podtrzymanie relacji z klientem placówki,- wykonywanie telefonów do bazy klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu