Praca: Pracownik na produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik na produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5311
OBOWIĄZKI:
- branża poligraficzna- oprawa i montaż bloków książkowych oraz wstępne przygotowywanie okładek, wklejanie kapitałek itp.- prace pomocnicze przy produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Bednary
Dodane: wczoraj
prace porządkowo-gospodarcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Osoba wykonująca czynności polegające na pakowaniu, sprawdzaniu jakości produktu oraz obsłudze maszyn produkcyjnych zgodnie z ich wydajnością

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- praca na produkcji- kontrola jakościowa z użyciem narzędzi pomiarowych- wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i instrukcjami przełożonego- postępowanie zgodnie z obowiązującymi standardami BHP- umowa...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik działu

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: wczoraj
Obsługa klienta na dziale produktów świeżych i wspomaganie przy przyrządzaniu dań garmażeryjnych, np. rożen, surówki, sałatki, itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: wczoraj
Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: średnie Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...
POZNAJ OFERTĘ