Pracownik montażu okien i drzwi

Praca: Pracownik montażu okien i drzwi

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6468
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie stanowiska pracy- montaż okien i drzwi PCV i aluminiowych- miejsce pracy: Łódź + teren Polski- praca w dni wolne- godziny pracy: 09:00 - 18.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wymagany dwuletni staż pracy przy montażu okien i drzwi

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi