Praca: Pracownik masarni


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik masarni
Miejsce pracy: Dąbrowa
Numer: StPr/22/0743
OBOWIĄZKI:
POMOC W PRODUKCJI WĘDLIN (MIELENIE, KOSTKOWANIE, SEGREGOWANIE, WAŻENIE I PAKOWANIE).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Dąbrowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik masarni

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa
Dodane: 2022-11-30
POMOC W PRODUKCJI WĘDLIN (MIELENIE, KOSTKOWANIE, SEGREGOWANIE, WAŻENIE I PAKOWANIE). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik masarni

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa
Dodane: 2022-11-30
POMOC W PRODUKCJI WĘDLIN, MIELENIE, KOSTKOWANIE, SEGREGOWANIE, WAŻENIE, PAKOWANIE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik masarni

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa
Dodane: 2022-11-14
Pomoc w poszczególnych etapach produkcji wędlin m.in. gromadzenie materiałów i wyrobów do produkcji wędlin, segregowanie mięa wg rodzaju, milenie, kostkowanie i wiązanie mięsa, pakowanie gotowychwyrobów,...
POZNAJ OFERTĘ

Rzeźnik-wędliniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Prusak
Dodane: 2022-11-07
Rozbiór , wykrawanie mięsa, magazynowanie mięsa, produkcja wędlin i konserw. Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ, dbałośc o należyty stan maszyn i urządzeń oraz porządku i ładu na stanowisku Pracy, sumienne...
POZNAJ OFERTĘ