Praca: Pracownik masarni

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik masarni
Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa
Numer: StPr/24/0396
OBOWIĄZKI:
POMOC PRZY POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH PRODUKCJI: UBÓJ, ROZBIÓR, PRODUKCJA, PAKOWANIE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Krośniewice
Dodane: wczoraj
Zakres wykonywanych zadań:-klasyfikowanie i segregowanie dokumentów,-obsługa urządzeń biurowych,-zapoznanie się z procesem przekazywania akt do archiwum wojskowego,-obsługa interesantówRodzaj kwalifikacji lub...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik rolnika

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Prace pielęgnacyjne przy uprawie,pomoc przy zbiorach owoców, warzyw, ziół i roślin zielarskich.Praca w godzinach od 07:00 do 17:00, również w dni wolne. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Ossowice
Dodane: 2024-07-13
Praca gospodarcze w terenie (odbieranie odpadów, segregacja), kierowanie pojazdem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2024-07-12
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W PASACH DROGOWYCH DRÓG PUBLICZNYCH ORAZ TERENACH KOMUNALNYCH, PIELĘGANACJA TRAWNIKÓW I RABAT KWIATOWYCH. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...