Praca: Pracownik Magazynowy

Ogłoszenie numer: 7134411, z dnia 2022-07-02

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Łęczyca

Opis stanowiska

  • wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności:
  • przyjmowanie dostaw
  • prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • wykładanie towarów na półki sklepowe
  • dbanie o czystość na magazynie
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej ze stanem towarowym

Wymagania

  • aktualna książeczka sanepidowska
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
  • umiejętność współpracy

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
  • pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów)