Pracownik linii produkcyjnej

Praca: Pracownik linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5414
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn/ narzędzi produkcyjnych typu prasowtryskarka hydrauliczno-pneumatyczna MAPLAN, STEIN, WATAI, REP- wypełnianie obowiązujących dokumentacji technicznych na stanowisku- kontrola półwyrobów pod względem jakości- wykańczanie wyrobów- pakowanie wyrobów- utrzymanie czystości na stanowisku pracyMiejsce wykonywania pracy: 93-331 Łódź,ul. Zakładowa 99./ ul. Kurczaki 130
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi maszyn/narzędzi produkcyjnych typu prasowtryskarka hydrauliczno-pneumatyczna MAPLAN, STEIN, WATAI, REP- predyspozycje do pracy na 3 zmiany

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi