Praca: Pracownik kancelaryjny


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pracownik kancelaryjny
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0082
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, fundusz unijny RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Łask


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku



Zobacz podobne oferty

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Pomoc w organizacji spraw bytowych w Polsce. Pomoc w organizacji nauczania. Pomoc w znalezieniu pracy na terenie polskim. Prowadzenie dokumentacji spraw administracyjno-biurowych. Uzgadnianie spotkań, kontrolowanie,...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Paradyż
Dodane: wczoraj
zgodny z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: wczoraj
sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji wykonywanie zestawień i obliczeń stosowanie do zapotrzebowania...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: wczoraj
ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ