Praca: Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik kancelaryjny
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z instrukcją kancelaryjną,- kopiowanie dokumentów,- obsługa programu "PROTON",- wprowadzanie danych do systemu,- archiwizacja dokumentacji,- praca z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu