Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/1149
OBOWIĄZKI:
Praca w sekcji transportu wewnątrzszpitalnego ( przewóz odpadów medycznych, bielizny brudnej, bielizny czystej)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: sumiennośc, starannośc, uczciwośc

Wymagania inne:

Osoba pracowita , punktualna, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie