Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/1309
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe w firmie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
- wykonywanie prac fizycznych związanych z obsługą maszyn: ESD, SMIPACK FP 560/T450 - miejsce wykonywania pracy: Łódź, al. Kościuszki 40A + teren całego kraju - system pracy jednomianowy, godziny pracy 8-16 -...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Drobiarz

Lokalizacja: łódzkie/ Łazisko
Dodane: 2022-12-03
rozbiór drobiu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dzierżązna
prace gospodarcze i porządkowe na terenie i w obiektach GCKSTiR; prace w parku- pielenie, przycinanie krzewów i inne prace pielęgancyjne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: dobra organizacja...