Praca: Pracownik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/21/1527
OBOWIĄZKI:
-prace przy remontach w zakładzie pracy,- prace porządkowe na terenie zakładu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna

Miejsce pracy:

Koluszki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik myjni automatycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
- mycie kontenerów spożywczych - praca przy obsłudze urządzenia - linii technologicznej do mycia pojemników WP-WM-U5 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2021-11-30
zgodnie z umową - prace porządkowe na terenie Miasta Pabianic Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny - bez znajomości języka

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-11-30
Różne lokalizacje na terenie Niemiec (np. Magdeburg, Hanower, Berlin, Monachium, Augsburg, Frankfurt, Erfurt, Brema, Stuttgart) Opis pracy: Prace fizyczne / pomocnicze na hali produkcyjnej lub magazynie Układanie/...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-11-29
Wykonywanie prac porządkowych oraz nieskomplikowanych prac naprawczych na terenie zakładu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy
POZNAJ OFERTĘ