Praca: Pracownik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0291
OBOWIĄZKI:
1. Prace gospodarcze, 2. Pomoc przy naprawach sprzętu budowlanego. 3. Obsługa urządzeń budowlanych.4. Dbanie o porządek w miejscu pracy.5. Mycie i sprzątanie sprzętu nudowlanego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Drzewica
Dodane: wczoraj
PRACE PORZĄDKOWE, DROBNE PRACE BUDOWLANE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Sprzątanie, mycie i dezynfekcja urządzeń i pomieszczeń.2. Zbieranie i przygotowanie do transportu posegregowanych odpadów medycznych i komunalnych.3. Dbałość o czystość pomieszczeń i ich wyposażenia.4....
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik przy zbiorze ogórków

Agencja Pracy Contrain

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
zbiór ogórków cięcie liści sortowanie drobne prace porządkowe w szklarni motywacja i zaangażowanie gotowość do pracy w wysokich temperaturach gotowość do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik przy zbiorze truskawek

Agencja Pracy Contrain

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
zbiór truskawek wiszących w szklarni i w tunelach na polu przycinka liści oraz podwiązywanie pakowanie i przygotowywanie do wysyłki dokładność i sumienność mile widziane doświadczenie w zbiorach mile widziana...
POZNAJ OFERTĘ