Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Grabów
Numer: StPr/21/0174
OBOWIĄZKI:
1. Malowanie pomieszczeń,2. Rozładunek węgla i drewna,3. Sprzątanie wokoło zajazdu,4. Opróżnienie koszy na śmieci,5. Mycie sali,6. Inne zadania zlecone przez opiekuna stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Grabów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy