Pracownik gospodarczy (os. niepełnosprawne)

Praca: Pracownik gospodarczy (os. niepełnosprawne)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0041
OBOWIĄZKI:
PRACE NA TERENIE BUDYNKU[Godzina zakończenia pracy] : 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

Mechanik pojazdów ciężarowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2021-01-19
Diagnozowanie i naprawa awarii, naprawy z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego i specjalistycznych urządzeń, konserwacja pojazdów, współpraca z innymi pracownikami w celu naprawy pojazdu. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Elektryk samochodowy

Diagnozowanie i naprawa awarii, naprawy z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego i specjalistycznych urządzeń konserwacja pojazdów, współpraca z innymi pracownikami w celu naprawy pojazdu. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Piaskarz/lakiernik samochodowy

Malowanie i piaskowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik mechanika serwisu samochodów ciężarowych

Pomoc w diagnozowaniu i naprawie awarii. Naprawy z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego i specjalistycznych urządzeń konserwacja pojazdów. współpraca z innymi pracownikami w celu naprawy pojazdu. Wymagania...