Praca: Pracownik gastronomii

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik gastronomii
Miejsce pracy: Szczepanowice (pow. piotrkowski, gm. Gorzkowice), Szczepanowice
Numer: StPr/24/0940
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i realizacja zamówień od klientówzamawianie, przyjmowanie dostawpomoc w przygotowywaniu dańprzygotowywanie napojów, drinkówkompleksowa obsługa klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczepanowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim