Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0183
OBOWIĄZKI:
Praca przy pozostałym przetwarzaniu, konserwowaniu i pakowaniu owoców i warzyw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: UCZCIWOŚĆ, PRACOWITOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : sprawność manualna, dokładność umiejętność pracy w grupie

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach