Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0114
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z przepisami BHP i HACCP,2. Mycie i dezynfekcja stanowiska pracy, pomieszczeń gospodarczych, ścian i posadzek,3. Mycie środka transportu i pojemników,4. Prace porządkowe wokół zakładu,5. Drobne naprawy i konserwacja,7. Pomoc w transporcie i ważeniu towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy