Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0770
OBOWIĄZKI:
praca przy przerobie i segregacji złomu;praca w godzinach od 07:00 do 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Wiaderno
Dodane: 2021-05-14
nauka utrzymywania porządku i czystości wewnątrz budynku, obsługa i konserwacja sprzętu technicznego, dozorowania instalacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik przy zbiorze ogórków

Agencja Pracy Contrain

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-05-13
zbiór ogórków cięcie liści sortowanie drobne prace porządkowe w szklarni motywacja i zaangażowanie gotowość do pracy w wysokich temperaturach gotowość do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik przy pielęgnacji lawendy i ziół

Agencja Pracy Contrain

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-05-13
sadzenie i pielęgnacja roślin sortowanie roślin przygotowywanie kwiatów do transportu motywacja do pracy precyzja i zaangażowane w wykonywane zadania mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik przy zbiorze truskawek

Agencja Pracy Contrain

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-05-13
zbiór truskawek wiszących w szklarni i w tunelach na polu przycinka liści oraz podwiązywanie pakowanie i przygotowywanie do wysyłki dokładność i sumienność mile widziane doświadczenie w zbiorach mile widziana...
POZNAJ OFERTĘ