Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1205
OBOWIĄZKI:

- noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie - wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań - mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów takich jak: beton, gips i zaprawa murarska - kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych - rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów - ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych - wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku - sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi