Praca: Pracownik fizyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5412
OBOWIĄZKI:
mycie i dezynfekcja urządzeń i pomieszczeń produkcyjnych- dezynfekcja metodą zamgławiania- odśnieżanie terenów zewnętrznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Robotnik przygotowujący drewno

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Godynice
Dodane: wczoraj
Praca przy produkcji palet, sortowanie palet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Bedoń Przykościelny
Dodane: wczoraj
- praca fizyczna;- praca przy rozbiórkach;- pracownik rozbiórki budowli;- praca w godz. 8-16; Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa kosy spalinowej
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Brzeziny
Dodane: wczoraj
prace fizyczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik w gospodarstwie

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Szymanowice
Dodane: wczoraj
Pomoc w gospodarstwie, praca w szklarniach przy produkcji pomidorów, ogórków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: 4 miesiące doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ