Praca: Pracownik działu handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pracownik działu handlu
Miejsce pracy: Biała Góra (pow. radomszczański, gm. Dobryszyce), Biała Góra
Numer: StPr/24/0218
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówieńwystawianie WZ i fakturobsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

h3

Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
wg. umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Przedstawiciel handlowy na region

Inter Profiles Sp. z o. o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2024-06-21
Prężnie rozwijająca się firma z branży wykończenia wnętrz z siedzibą w Białymstoku zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży i obsługi klienta/Przedstawiciela handlowego na regiony: Południowo-Wschodniej Polski,...
POZNAJ OFERTĘ

Przedstawiciel Handlowy

Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
Dodane: 2024-06-20
aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całej Polski, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z już istniejącymi kontrahentami, realizacja planów sprzedażowych, raportowanie swojej pracy,...
POZNAJ OFERTĘ

Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Edukacyjny

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Sulejów
Dodane: 2024-06-19
Miejsce pracy: Sulejów, Opoczno, Przysucha Twoim zadaniem będzie: Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej – z dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami, pedagogami;...