Praca: Pracownik Działu BHP (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Działu BHP (m/k)
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Nr ref.: BHP/AL/0521
Obowiązki:
  • uczestniczenie w projektach wpływających na poprawę bezpieczeństwa i warunków pracy,
  • wspomaganie działu BHP przy wdrażaniu systemu zarządzania BHP wg ISO 45001,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP oraz nadzorowanie dokumentacji BHP po szkoleniach,
  • udział w tworzeniu dokumentacji z zakresu BHP tj. postępowania powypadkowe, oceny ryzyka, instrukcje itp.,
  • bieżące doradztwo w zakresie BHP,
  • wspomaganie codziennej pracy działu BHP, przygotowywanie raportów, analiz z zakresu BHP.
Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy w Aleksandrowie Łódzkim,
  • możliwość pracy na cały etat lub jego część (dostępność ok. 30 godzin w tygodniu),
  • absolwent/ka lub student/ka 4-5 roku studiów kierunkowych z zakresu BHP (lub ochrona środowiska),
  • znajomość wymagań prawa pracy w szczególności z zakresu BHP,
  • mile widziane znajomość wymagań systemów zarządzania BHP oraz zagadnień ergonomii pracy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności: analitycznego myślenia, organizacji pracy własnej, przygotowywania i prowadzenia szkoleń,
  • komunikatywność i otwartość.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pierwsza próbna na 3 miesiące, następna na rok,
  • możliwość podjęcia pracy na niepełny etat (dostępność ok 30 godzin w tygodniu),
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • bezpłatny transport z Łodzi,
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej.