Pracownik drukarni artystycznej ( pfron)

Praca: Pracownik drukarni artystycznej ( pfron)


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik drukarni artystycznej ( pfron)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5350
OBOWIĄZKI:
Komputerowe przygotowanie materiałów do druku, wydruk produktów na maszynach drukującychy, obróbka poligraficzna produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2021-09-15
utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku oraz na terenie nieruchomości; odśnieżanie; utrzymywanie podstawowego sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznym Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Jelciarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Wąwał
Dodane: 2021-09-15
marszczenie, cięcie i obróbka jelit Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2021-09-15
Pomoc w obsłudze prasy i pieców, pakowanie produktów w dziale prasowania i spiekania, szlifowania i pakowania ferrytów pierścieniowych. Dbanie o dostarczenie do maszyny materiałów niezbędnych do produkcji,...
POZNAJ OFERTĘ

Pizzerman

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2021-09-15
Robienie pizzy, przygotowywanie dań, krojenie składników, utrzymanie porządku w miejscu pracy.umowa zlecenie : rok Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w...
POZNAJ OFERTĘ