Praca: Pracownik budowlany

MCC S.A. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą budowlaną. Działamy w branży od czerwca 2015 roku, a w ciągu tego czasu udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku krajowym.

Realizując inwestycje w skali całego kraju, stajemy się marką rozpoznawalną i szanowaną. Posiadamy ważną pozycję jako generalny wykonawca budowlany i partner biznesowy dla zamawiających, konsorcjantów oraz podwykonawców.

Pracownik budowlany
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Opis stanowiska:
  • wykonywanie czynności związanych z pracami remontowo-budowlanymi:
  • zbrojenie,
  • szalowanie,
  • betonowanie,
  • montaż rusztowań,
  • tynkowanie,
  • montowanie elementów,
  • prace wykończeniowe itp..
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku pracownika budowlanego
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie minimum zasadnicze
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych
  • nowoczesne zaplecze sprzętowe
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.