Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Drzewica
Numer: StPr/22/0796
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE TERENU PODŁOŻA, USUNIĘCIE PRZESZKADZAJĄCYCH BETONÓW, FUNDAMENTÓW, PŁOTÓW, DRZEW, ZIEMI. WYKONANIE ROBÓT ZIEMNYCH. PODBUDOWY POD UTWARDZENIE NAWIERZCHNI. UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ. MONTAŻ SYSTEMÓW ODWODNIEŃ, BUDOWA PRZEPUSTÓW, ZJAZDÓW, PODJAZDÓW. ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE, ROBOTY PORZĄDKOWE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

WYMAGANA PRAKTYKA MA BUDOWIE MIN. 1 MIESIĄC

Miejsce pracy:

Drzewica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie