Pracownik budowlany elewacje

Praca: Pracownik budowlany elewacje


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik budowlany elewacje
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0239
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie elewacji domu jednorodzinnego, ocieplanie poddaszy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik ogólnobudowlany na wysokości

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-07-23
- wykonywanie prac ogólnobudowlanych w zestawach linowych, na wysokości powyżej 3 metrów- miejsce wykonywania pracy: siedziba + wg zleceń- umowa o pracę na czas określony: 2 lata Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2024-07-23
PRACA NA BUDOWIE, UTRZYMANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE PRACOWNIK BUDOWLANY
POZNAJ OFERTĘ

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Kamocinek
Dodane: 2024-07-23
Ręczny załadunek i rozładunek materiałów budowlanych, noszenie matriałów budowlanych, kopanie dołów i rowów, prace rozbiórkowe, sprzątanie miejsca pracy, posługiwanie się prostymi narzędziami np. łopata,...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Uniejów
Dodane: 2024-07-23
układanie kostki brukowej,prace związane z niwelacją terenu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ