Praca: Pracownik Biurowy

AXXIA Sp. z o. o.

Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

Dla naszego Klienta firmy handlowej

Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: Ujazd

Zadania

  • Wystawianie FV oraz ich przyjmowanie (program SUBIEKT)
  • Wykonywanie oraz odbieranie telefonów od klientów
  • Przygotowywanie ofert dla klienta
  • Zamawianie kurierów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży handlowej
  • Język angielski – komunikatywny
  • Język niemiecki – mile widziany
  • Chęć nauki, komunikatywność, otwartość

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie jednozmianowym od godz. 08:00-16:00 (od pn.- pt.)
  • Premie miesięczne
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-biurowy_2091888.html