Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/23/0069
OBOWIĄZKI:

Wypełnianie druków i wniosków do urzędów i instytucji. Edytowanie dokumentów. Drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentacji technicznych. Archiwizowanie i segregowanie danych oraz dokumentów papierowych. Sporządzanie zestawień i raportów (zgodnie z programem stażu). Dni i godziny odbywania stażu: poniedziałek-piątek 08:00-16:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

praca przy komputerze

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie