Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0133
OBOWIĄZKI:

Nadzór nad warunkami sanitarno - higienicznymi w obiektach nadzorowanych przez PPIS w Rawie Mazowieckiej, praca biurowa, praca przy komputerze.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - preferowane kierunki (zdrowie publiczne, chemia, biologia, ochrona środowiska, inżynieria środowiska)

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej