Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/22/0390
OBOWIĄZKI:

PRACE BIUROWE, KOSZTORYSY PRAC, EWIDENCJA PRACOWNICZA, POZYSKIWANIE ZLECEŃ, WSPÓŁPRACA Z KONTRAHENTAMI.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: dzisiaj
Obsługa interesantów (obywateli Ukrainy). Prowadzenie dokumentacji.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Strobów
Dodane: dzisiaj
WYSTAWIANIE FAKTUR, PROWADZENIE ROZRACHUNKÓW Z KONTRAHENTAMI, ANALIZA DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH DOSTAWĘ TOWARU. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: obsługa komputera
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Wróblew
Dodane: dzisiaj
Obsługa urządzeń biurowych; przyjmowanie i podział korespondencji; sprawdzanie dokumentów księgowych; archiwizacja dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
Dodane: dzisiaj
Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ