Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6086
OBOWIĄZKI:
- obsługa interesantów w języku polskim i ukraińskim- obsługa urządzeń biurowych- składanie wniosków do UDT- przygotowywanie szkoleń z zakresu obsługi UTB- przygotowywanie materiałów szkoleniowych- przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej- zapisy kursantów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

kierunek wykształcenia - mile widziane prawostaż pracy - co najmniej 2 miesiąceznajomość urządzeń transportu bliskiegoznajomość języka ukraińskiego - poziom komunikatywny - w mowie i w piśmiekomunikatywność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi